Wyniki oraz zwycięzcy poszczególnych eliminacji oraz klasyfikacji generalnej Pucharu Zimowego 2019.


Puchar Zimowy 2019

Klasyfikacja generalna Pucharu Zimowego 2019 [POBIERZ]:

FT
1. Dariusz Rup - 300,00%
2. Tomasz Wróblewski (WKFT) - 296,30%
3. Jarosław Majda - 288,30%

HFT1
1. Gerard Cebula (KSP JURA) - 300,00%
2. Tomasz Kocemba (KKST) - 298,21%
3. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 286,14%

HFT2
1. Sławomir Opiela (DGST Beaver) - 294,26%
2. Libor Pacik (Beskydští Vzduchovkáři) - 290,74%
3. Sławomir Wiśniewski - 288,89%

JUNIOR
1. Zofia Krupa - 294,12%
2. Grzegorz Wiśniewski - 289,83%
3. Adam Korábečný - 282,43%

Drużyny
1. WKFT - 300,00%
w składzie: Piotr Remiszewski, Rafał Zych, Tomasz Wróblewski, Rafał Pachnik, Robert Szambelan
2. JURA Team Kolba.pl - 294,45%
w składzie: Grzegorz Grabowski, Jolanta Wiśniewska, Gerard Cebula, Gabriel Węcel, Radosław Koclęga
3. Beaver Team - 293,98%
w składzie: Damian Orzoł, Sławomir Opiela, Paweł Wietrzykowski, Marcin Markisz, Tomasz Merski


Wyniki poszczególnych zawodów Pucharu Zimowego 2019:


1 eliminacja - 20.01 | Zalew - Łazy, organizator KSP JURA [POBIERZ]:

FT
1. Dariusz Rup - 27
2. Tomasz Wróblewski (WKFT) - 26
3. Robert Szambelan (WKFT) - 26

HFT1
1. Gerard Cebula (KSP JURA) - 58
2. Dominik Trutwin (Hunter Team) - 57
3. Marek Krempczyński (WSST) - 57

HFT2
1. Sławomir Wiśniewski - 57
2. Dariusz Cieślak (SMS Hetman) - 52
3. Piotr Knysak - 51

JUNIOR
1. Mateusz Knysak - 71,93% (HFT2)
2. Błażej Kuberski - 65,52% (HFT1)
3. Adam Korabecny - 63,79% (HFT1)

Drużyny
1. WKFT - 293,04%
2. JURA Team Kolba.pl - 280,82%
3. Beaver Team - 277,43%


2 eliminacja - 03.02 | Fabryka JSB - Bohumin, organizator Beskydští vzduchovkáři [POBIERZ]:

FT
1. Rafał Pachnik (WKFT) - 25
2. Dariusz Rup - 25
3. Tomasz Wróblewski (WKFT) - 24

HFT1
1. Gerard Cebula (KSP JURA) - 58
2. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 56
3. Marcin Markisz (DGST Beaver) - 56

HFT2
1. Libor Pacik (Beskydští vzduchovkáři) - 49
2. Sławomir Opiela (DGST Beaver) - 48
3. Stanisław Gurba (e-Tawerna) - 45

JUNIOR
1. Zofia Krupa (Hunter Team) - 52
2. Dominik Simicek (Beskydští vzduchovkáři) - 48
3. Grzegorz Wiśniewski - 48

Drużyny
1. WKFT - 291,29%
2. JURA Team Kolba.pl - 287,27%
3. Beaver Team - 285,89%


3 eliminacja - 17.02 | Strzelnica Miejsca - Jaworzno, organizator DSSR [POBIERZ]:

FT
1. Dariusz Rup - 25
2. Tomasz Wróblewski (WKFT) - 25
3. Paweł Świtkowski - 23

HFT1
1. Tomasz Kocemba (KKST) - 60
2. Rafał Zych (WKFT) - 57
3. Piotr Remiszewski (WKFT) - 57

HFT2
1. Dawid Dyrcz (Hunter Team) - 54
2. Piotr Knysak - 53
3. Sławomir Opiela (Beaver Team) - 52

JUNIOR
1. Adam Korábečný (Beskydští vzduchovkáři) - 85,00%
2. Grzegorz Wiśniewski - 81,67%
3. Zofia Krupa (Hunter Team) - 80,00%

Drużyny
1. WKFT - 290,00%
2. Beaver Team - 278,11%
3. Beskydští Vzduchovkáři - 264,07%


4 eliminacja - 03.03 | Kąpielisko Leśne - Zabrze, organizator Hunter Team [POBIERZ]:

FT
1. Grzegorz Grabowski (JURA Team Kolba.pl) - 25
2. Jarosław Majda - 23
3. Krzysztof Adamczak - 23

HFT1
1. Tomasz Kocemba (KKST) - 57
2. Gerard Cebula (JURA Team Kolba.pl) - 57
3. Gabriel Węcel (JURA Team Kolba.pl) - 54

HFT2
1. Sławomir Wiśniewski - 51
2. Libor Pacik (Beskydští vzduchovkáři) - 51
3. Piotr Knysak - 50

JUNIOR
1. Zofia Krupa (Hunter Team) - 48
2. Grzegorz Wiśniewski - 45
3. Adam Korábečný (Beskydští vzduchovkáři) - 45

Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl - 294,74%
2. WKFT - 280,19%
3. Beaver Team - 277,95%


5 eliminacja - 17.03 | Ośrodek Mikstat Las - Mikstat, organizator DGST Beaver [POBIERZ]:

FT
1. Tomasz Wróblewski (WKFT) - 24
2. Jarosław Majda - 23
3. Rafał Pachnik (WKFT) - 23

HFT1
1. Maciej Dębowski - 56
2. Tomasz Kocemba (KKST) - 55
3. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 55

HFT2
1. Sławomir Opiela (DGST Beaver) - 53
2. Piotr Knysak - 49
3. Mariusz Łapka - 47

JUNIOR
1. Grzegorz Wiśniewski - 87,50% HFT1
2. Błażej Kuberski - 80,36% HFT1
3. Mateusz Knysak - 77,36% HFT2

Drużyny
1. WKFT - 294,64%
2. Beaver Team - 294,44%
3. Serwis Wiatrowy Shooting Team - 283,93%

Następne zawody za:

Klasyfikacja generalna PZ'19:


20.01.2019
- Łazy | WYNIKI
03.02.2019 - Bohumin | WYNIKI
17.02.2019 - Jaworzno | WYNIKI
03.03.2019 - Zabrze | WYNIKI
17.03.2019 - Mikstat | WYNIKI
Liczone 3 z 5 zawodów

Organizatorzy PZ'19: