Wyniki oraz zwycięzcy poszczególnych eliminacji oraz klasyfikacji generalnej Pucharu Zimowego 2018.


empty

Klasyfikacja generalna Pucharu Zimowego 2018 [POBIERZ]:

FT
1. Jarosław Majda - 300,00%
2. Przemysław Godek (KKST) - 296,00%
3. Tomasz Śliwa (SMS Hetman) - 268,00%

HFT1
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 300,00%
2. Adam Niezgoda (Hunter Team) - 292,85%
3. Gerard Cebula (KSP JURA) - 291,22%

HFT2
1. Sławomir Opiela (DGST Beaver) - 300,00%
2. Tomasz Marszałek (DGST Beaver) - 298,11%
3. Grzegorz Krupa (Hunter Team) - 274,55%

JUNIOR
1. Zofia Krupa (Hunter Team) - 300,00%
2. Dawid Kobyłecki - 297,97%
3. Bartosz Węcel (KSP JURA) - 282,13%

Drużyny
1. DGST Beaver - 298,11%
w składzie: Sławomir Opiela, Tomasz Marszałek, Marcin Markisz, Tomasz Merski, Damian Orzoł
2.  JURA Team Kolba.pl A - 298,00%
w składzie: Grzegorz Grabowski, Gabriel Węcel, Katarzyna Grabowska, Gerard Cebula, Jarosław Majda
3. e-Tawerna - 293,89%
w składzie: Dariusz Kida, Tomasz Żebracki, Stanisław Gurba, Bogdan Furtak, Wacław Stamirski


Wyniki poszczególnych zawodów Pucharu Zimowego 2018:


1 eliminacja - 14.01 | Strzelnica Miejsca - Jaworzno, organizator DSSR [POBIERZ]:

FT
1. Tomasz Śliwa (SMS Hetman) - 22
2. Robert Szambelan (WKFT) - 22
3. Przemysław Godek (KKST) - 21

HFT1
1. Piotr Czarnowski (Opole Team) - 53
2. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 53
3. Gabriel Węcel (KSP JURA) - 52

HFT2
1. Tomasz Marszałek (DGST Beaver) - 53
2. Grzegorz Krupa (Hunter Team) - 52
3. Sławomir Opiela (DGST Beaver) - 47

JUNIOR
1. Zofia Krupa (Hunter Team) - 56
2. Dawid Kobyłecki - 46
3. Bartosz Węcel (KSP JURA) - 42

Drużyny
1. Beskydští vzduchovkáři - 286,79%
2. Beskidy - 283,02%
3. e-Tawerna - 283,02%


2 eliminacja - 04.02 | Fabryka JSB - Bohumin, organizator Beskydští vzduchovkáři [POBIERZ]:

FT
1. Przemysław Godek (KKST) - 25
2. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 23
3. Paweł Grabowski (KSP JURA) - 21

HFT1
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 56
2. Krzysztof Kowalczyk (Hunter Team) - 56
3. Adam Niezgoda (Hunter Team) - 54

HFT2
1. Sławomir Opiela (DGST Beaver) - 53
2. Tomasz Marszałek (DGST Beaver) - 51
3. Tomasz Knysak - 51

JUNIOR
1. Dawid Kobyłecki - 51
2. Zofia Krupa (Hunter Team) - 51
3. Szymon Kuberski - 42 (HFT2)

Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl A - 283,70%
2. Beskydští vzduchovkáři - 271,43%
3. Beskidy - 253,92%


3 eliminacja - 18.02 | Zalew - Łazy, organizator KSP JURA [POBIERZ]:

FT
1. Jarosław Majda - 25
2. Przemysław Godek (KKST) - 24
3. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 24

HFT1
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 59
2. Adam Niezgoda (Hunter Team) - 58
3. Piotr Remiszewski (WKFT) - 57

HFT2
1. Tomasz Marszałek (DGST Beaver) - 53
2. Andrzej Przybysz (Hunter Team) - 51
3. Michał Żuk - 50

JUNIOR
1. Zofia Krupa (Hunter Team) - 49
2. Dawid Kobyłecki - 48
3. Bartosz Węcel (KSP JURA) - 46

Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl A - 292,97%
2. DGST Beaver - 288,82%
3. WKFT - 283,98%


4 eliminacja - 04.03 | Ośrodek Mikstat Las - Mikstat, organizator DGST Beaver [POBIERZ]:

FT
1. Jarosław Majda - 27
2. Katarzyna Grabowska - 24
3. Paweł Grabowski - 23

HFT1
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 57
2. Rafał Zych (WKFT) - 55
3. Vladimir Kvapil (Beskydští vzduchovkáři) - 55

HFT2
1. Sławomir Opiela (DGST Beaver) - 53
2. Tomasz Marszałek (DGST Beaver) - 52
3. Artur Budny (WKFT) - 48

JUNIOR
1. Błażej Kuberski - 82,46%
2. Bartosz Węcel (KSP JURA) - 80,70%
3. Szymon Kuberski - 73,58% (HFT2)

Drużyny
1. DGST Beaver - 289,34%
2. JURA Team Kolba.pl A - 282,46%
3. WKFT - 281,79%


5 eliminacja - 18.03 | Kąpielisko Leśne - Zabrze, organizator Hunter Team [POBIERZ]:

FT
1. Przemysław Godek (KKST) - 25
2. Jarosław Majda - 25
3. Magdalena Czorny - 19

HFT1
1. Marcin Kotara - 55
2. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 55
3. Vladimir Kvapil (Beskydští vzduchovkáři) - 54

HFT2
1. Sławomir Opiela (DGST Beaver) - 49
2. Stanisław Gurba (e-Tawerna) - 49
3. Piotr Knysak - 47

JUNIOR
1. Dawid Kobyłecki - 52
2. Zofia Krupa (Hunter Team) - 49
3. Bartosz Węcel (KSP JURA) - 47

Drużyny
1. e-Tawerna - 291,84%
2. DGST Beaver - 290,46%
3. JURA Team Kolba.pl A - 285,45%

Następne zawody za:

Klasyfikacja generalna PZ'19:


20.01.2019
- Łazy | WYNIKI
03.02.2019 - Bohumin | WYNIKI
17.02.2019 - Jaworzno | WYNIKI
03.03.2019 - Zabrze | WYNIKI
17.03.2019 - Mikstat | WYNIKI
Liczone 3 z 5 zawodów

Organizatorzy PZ'19: