Wyniki oraz zwycięzcy poszczególnych eliminacji oraz klasyfikacji generalnej Pucharu Zimowego 2017.


empty

Klasyfikacja generalna Pucharu Zimowego 2017 [POBIERZ]:

FT
1. Sławomir Czapla (SMS Hetman) - 300,00%
2. Katarzyna Grabowska (KSP JURA) - 281,54%
3. Jolanta Wiśniewska (KSP JURA) - 281,29%

HFT1
1. Vladimir Kvapil (Beskydští vzduchovkáři) - 293,04%
2. Piotr Czarnowski (Opole Team) - 291,25%
3. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 291,23%

HFT2
1. Tomasz Śliwa (SMS Hetman) - 294,55%
2. Krzysztof Siuda (Hunter Team) - 294,15%
3. Tomasz Marszałek (DGST Beaver) - 292,63%

JUNIOR
1. Marie Kvapilova (Beskydští vzduchovkáři) - 300,00%
2. Grzegorz Wiśniewski - 257,81%
3. Aleksander Zawierucha - 197,77%

Drużyny
1. Beaver Team
w składzie: Damian Orzoł, Tomasz Marszałek, Sławomir Opiela, Danuta Markisz, Marcin Markisz
2. JURA Team Kolba.pl A
w składzie: Grzegorz Grabowski, Jarosław Majda, Gerad Cebula, Paweł Grabowski, Tomasz Kaperek
3. SMS Hetman
w składzie: Sławomir Czapla, Marcin Olszewski, Tomasz Śliwa, Dariusz Cieślak, Sylwester Ślosarczyk


Wyniki poszczególnych zawodów Pucharu Zimowego 2017:


1 eliminacja - 15.01 | Strzelnica Miejsca - Jaworzno, organizator DSSR [POBIERZ]:

FT
1. Sławomir Czapla (SMS Hetman) - 28
2. Jarosław Majda - 26
3. Przemysław Godek (KKST) - 26

HFT1
1. Gerard Cebula (KSP JURA) - 58
2. Marcin Markisz (Beaver Team) - 58
3. Tomasz Kaperek (KSP JURA) - 57

HFT2
1. Krzysztof Siuda (Hunter Team) - 53
2. Marek Sobota (DSSR) - 51
3. Sławomir Opiela (DGST Beaver) - 50

JUNIOR
1. Aleksander Zawierucha - 94,83%
2. Marie Kvapilova (Beskydští vzduchovkáři) - 89,66%
3. Mateusz Knysak - 58,62%

Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl - 294,83%
2. Beaver Team - 293,10%
3. KKST - 284,48%


2 eliminacja - 29.01 | Fabryka JSB - Bohumin, organizator Beskydští vzduchovkáři [POBIERZ]:

FT
1. Jolanta Wiśniewska (KSP JURA) - 24
2. Paweł Grabowski (KSP JURA) - 24
3. Katarzyna Grabowska (KSP JURA) - 23

HFT1
1. Libor Pacik (Beskydští vzduchovkáři) - 58
2. Gerard Cebula (KSP JURA) - 55
3. Tomasz Kocemba (KKST) - 54

HFT2
1. Stanisław Gurba (e-Tawerna) - 49
2. Grzegorz Krupa (Hunter Team) - 49
3. Sławomir Opiela (DGST Beaver) - 48

JUNIOR
1. Zofia Krupa (Hunter Team) - 50
2. Marie Kvapilovia (Beskydští vzduchovkáři) - 42
3. Dominik Simicek (Beskydští vzduchovkáři) - 31

Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl A - 289,27%
2. JURA Team Kolba.pl B - 287,80%
3. Hunter Team - 285,26%


3 eliminacja - 12.02 | Kąpielisko Leśne - Zabrze, organizator Hunter Team [POBIERZ]:

FT
1. Sławomir Czapla (SMS Hetman) - 26
2. Dariusz Rup (Opole Team) - 23
3. Katarzyna Grabowska (KSP JURA) - 22

HFT1
1. Dominik Trutwin (Hunter Team) - 57
2. Grzegorz Mazur (Hunter Team) - 54
3. Marcin Kotara - 54

HFT2
1. Tomasz Śliwa (SMS Hetman) - 52
2. Tomasz Marszałek (DGST Beaver) - 51
3. Krzysztof Siuda (Hunter Team) - 50

JUNIOR
1. Marie Kvapilovia (Beskydští vzduchovkáři) - 78,95%
2. Aleksander Zawierucha - 77,19%
3. Zofia Krupa (Hunter Team) - 70,18%

Drużyny
1. SMS Hetman - 285,71%
2. Hunter Team - 278,61%
3. KKST - 275,44%


4 eliminacja - 26.02 | Ośrodek Mikstat Las - Mikstat, organizator DGST Beaver [POBIERZ]:

FT
1. Sławomir Czapla (SMS Hetman) - 28
2. Marcin Olszewski (SMS Hetman) - 26
3. Tomasz Wróblewski (WKFT) - 25

HFT1
1. Damian Orzoł (DGST Beaver) - 57
2. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 56
3. Aleksandra Wieloszyńska (SG3M) - 56

HFT2
1. Sławomir Opiela (DGST Beaver) - 55
2. Tomasz Kocikowski (WSST) - 53
3. Tomasz Śliwa (SMS Hetman) - 52

JUNIOR
1. Marie Kvapilovia (Beskydští vzduchovkáři) - 85,96%
2. Grzegorz Wiśniewski - 63,64% (HFT2)
3. Bartosz Mierzwa - 40,00% (HFT2)

Drużyny
1. Beaver Team - 296,49%
2. SMS Hetman - 291,10%
3. Bimber Team - 280,44%


5 eliminacja - 12.03 | Zalew - Łazy, organizator KSP JURA [POBIERZ]:

FT
1. Katarzyna Grabowska (KSP JURA) - 25
2. Jolanta Wiśniewska (KSP JURA) - 23
3. Jarosław Majda - 21

HFT1
1. Vladimir Kvapil (Beskydští vzduchovkáři) - 56
2. Piotr Czarnowski (Opole Team) - 55
3. Tomasz Kaperek (KSP JURA) - 55

HFT2
1. Tomasz Marszałek (DGST Beaver) - 50
2. Tomasz Kocikowski (WSST) - 50
3. Tomasz Śliwa (SMS Hetman) - 50

JUNIOR
1. Marie Kvapilovia (Beskydští vzduchovkáři) - 85,71%
2. Grzegorz Wiśniewski - 72,00% (HFT2)
3. Oliwia Sroga - 69,64%

Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl B - 292,79%
2. Beaver Team - 290,43%
3. Bimber Team - 289,07%

Następne zawody za:

Klasyfikacja generalna PZ'19:


20.01.2019
- Łazy | WYNIKI
03.02.2019 - Bohumin | WYNIKI
17.02.2019 - Jaworzno | WYNIKI
03.03.2019 - Zabrze | WYNIKI
17.03.2019 - Mikstat | WYNIKI
Liczone 3 z 5 zawodów

Organizatorzy PZ'19: