Wyniki oraz zwycięzcy poszczególnych eliminacji oraz klasyfikacji generalnej Pucharu Zimowego 2016.


empty

Klasyfikacja generalna Pucharu Zimowego 2016 [POBIERZ]:

FT
1. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 283,07%
2. Przemysław Godek (KKST) - 280,43%
3. Sławomir Czapla (SMS Hetman) - 278,30%

HFT1
1. Tomasz Kocemba (KKST) - 296,56%
2. Paweł Minorowicz (KKST) - 295,00%
3. Damian Straszak (SMS Hetman) - 288,10%

HFT2
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 300,00%
2. Grzegorz Iwaniak (Hunter Team) - 276,92%
3. Sylwester Ślosarczyk - 275,28%

JUNIOR
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 300,00%
2. Kacper Gradowski (KKST) - 285,32%
3. Marie Kvapilova (Beskydští vzduchovkáři) - 275,50%

Drużyny
1. KKST - 300,00%
w składzie: Paweł Minorowicz, Tomasz Pachoł, Tomasz Kocemba, Przemysław Godek, Michał Kramarz
2. JURA Team Kolba.pl - 294,02%
w składzie: Jolanta Wiśniewska, Grzegorz Grabowski, Radosław Koclęga, Jarosław Majda, Marcin Olszewski
3. SMS Hetman - 291,15%
w składzie: Damian Straszak, Sławomir Czapla, Paweł Cholewka, Adrian Kała, Tomasz Śliwa


Wyniki poszczególnych zawodów Pucharu Zimowego 2016:


1 eliminacja - 24.01 | Strzelnica Miejsca - Jaworzno, organizator DSSR [POBIERZ]:

FT
1. Sławomir Czapla (SMS Hetman) - 27
2. Jarosław Majda - 25
3. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 25

HFT1
1. Tomasz Kocemba (KKST) - 60
2. Bartłomiej Figas (Hunter Team) - 58
3. Tomasz Pachoł (KKST) - 58

HFT2
1. Sylwester Ślosarczyk - 52
2. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 52
3. Andrzej Przybysz (Hunter Team) - 51

JUNIOR
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 55
2. Marie Kvapilova (Beskydští vzduchovkáři) - 52
3. Aleksander Zawierucha - 50

Drużyny
1. KKST - 291,67%
2. JURA Team Kolba.pl - 284,65%
3.  SMS Hetman - 284,47%


2 eliminacja - 07.02 | Kąpielisko Leśne - Zabrze, organizator Hunter Team [POBIERZ]:

FT
1. Przemysław Godek (KKST) - 27
2. Sławomir Czapla (SMS Hetman) - 25
3. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 21

HFT1
1. Paweł Minorowicz (KKST) - 56
2. Mariusz Kostelnik - 56
3. Tomasz Klimunt (BeskidTeam) - 54

HFT2
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 52
2. Miroslav Zajicek (Beskydští vzduchovkáři) - 51
3. Łukasz Osadnik (Hunter Team) - 51

JUNIOR
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 52
2. Kacper Gradowski (KKST) - 52
3. Marie Kvapilova (Beskydští vzduchovkáři) - 47

Drużyny
1. KKST - 100%
2. SMS Hetman - 92,81%
3.  JURA Team Kolba.pl - 91,02%


3 eliminacja - 28.02 | Zalew - Łazy, organizator KSP JURA [POBIERZ]:

FT
1. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 26
2. Tomasz Wróblewski (WKFT) - 23
3. Dariusz Rup (Opole Team) - 23

HFT1
1. Wojciech Smolorz - 58
2. Tomasz Kocemba (KKST) - 57
3. Ryszard Żymła (Hunter Team) - 57

HFT2
1. Grzegorz Iwaniak (Hunter Team) - 54
2. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 54
3. Adam Hyska - 51

JUNIOR
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 53
2. Kacper Gradowski (KKST) - 51
3. Marie Kvapilova (Beskydští vzduchovkáři) - 48

Drużyny
1. Hunter Team - 287,29%
2. JURA Team Kolba.pl - 284,48%
3.  KKST - 284,48%


4 eliminacja - 13.03 | Racławice, organizator KKST [POBIERZ]:

FT
1. Rafał Pachnik (WKFT) - 21
2. Przemysław Godek (KKST) - 20
3. Tomasz Wróblewski (WKFT) - 20

HFT1
1. Paweł Minorowicz (KKST) - 58
2. Tomasz Kocemba (KKST) - 57
3. Damian Straszak (SMS Hetman) - 56

HFT2
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 51
2. Sylwester Ślosarczyk - 45
3. Bogdan Furtak - 44

JUNIOR
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 55
2. Marie Kvapilova (Beskydští vzduchovkáři) - 46
3. Kacper Olszewski (KSP JURA) - 45

Drużyny
1. KKST - 294,35%
2. Bimber Team - 287,46%
3.  JURA Team Kolba.pl - 286,75%

Następne zawody za:

20.01.2019 - Łazy
03.02.2019 - Bohumin
17.02.2019 - Jaworzno
03.03.2019 - Zabrze
17.03.2019 - Mikstat
Liczone 3 z 5 zawodów

Organizatorzy: