Wyniki Pucharu Zimowego 2015
Wyniki oraz zwycięzcy poszczególnych eliminacji oraz klasyfikacji generalnej Pucharu Zimowego 2015.
Klasyfikacja generalna Pucharu Zimowego 2015 [POBIERZ]:
FT
1. Sławomir Czapla (KSP JURA) - 300,00%
2. Wojciech Charzewski (KKST) - 241,71%
3. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 230,84%
HFT1
1. Przemysław Godek (KKST) - 298,25%
2. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź) - 296,59%
3. Damian Straszak (KSP JURA) - 289,48%
HFT2
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 298,04%
2. Krzysztof Siuda (Hunter Team) - 294,19%
3. Adrian Kała (KSP JURA) - 279,03%
JUNIOR STARSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 300,00%
2. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 293,85%
3. Bartłomiej Zborek (DSSR) - 265,58% (HFT2)
JUNIOR MŁODSZY
1. Antek Kociołek (ŁGS Łódź) - 300%
2. Kacper Gradowski (KKST) - 285,1%
3. Alexander Zawierucha - 238,87%
Drużyny
1. KKST - 300,00%
w składzie: Tomasz Pachoł, Przemysław Godek, Paweł Minorowicz, Tomek Kocemba
2. PARK WODNY JURA Team - 295,73%
w składzie: Jolanta Wiśniewska, Gabriel Węcel, Adrian Kała, Radosław Koclęga, Sławomir Czapla
3. JURA Team Kolba.pl - 293,55%
w składzie: Paweł Grabowski, Paweł Cholewka, Tomasz Kaperek, Damian Straszak, Grzegorz Grabowski
Wyniki poszczególnych zawodów Pucharu Zimowego 2015:
1 eliminacja - 11.01 | Międzyrzecze Górne, organizator Beskid Team [POBIERZ]:
FT
1. Sławomir Czapla (KSP JURA) - 28
2. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 20
3. Wojciech Charzewski (KKST) - 20
HFT1
1. Vladimir Kvapil (Beskydští vzduchovkáři) - 57
2. Łukasz Radaj - 55
3. Wacław Stamirski (e-Tawerna) - 55
HFT2
1. Krzysztof Siuda (Hunter Team) - 51
2. Paweł Cholewka (KSP JURA) - 51
3. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 50
JUNIOR STARSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 51
2. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 36
JUNIOR MŁODSZY
1. Kacper Gradowski (KKST) - 40
Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl - 292,98%
2. PARK WODNY JURA Team - 283,59%
3. e-Tawerna - 280,50%
2 eliminacja - 25.01 | Zalew - Łazy, organizator KSP JURA [POBIERZ]:
FT
1. Sławomir Czapla (KSP JURA) - 25
2. Artur Bocheński (BeskidTeam) - 18
3. Robert Szambelan (WKFT) - 16
HFT1
1. Przemysław Godek (KKST) - 59
2. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź) - 58
3. Tomasz Wróblewski (WKFT) - 57
HFT2
1. Adrian Kała (KSP JURA) - 51
2. Krzysztof Siuda (Hunter Team) - 48
3. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 47
JUNIOR STARSZY
1. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 43
2. Bartłomiej Zborek (DSSR) - 32 (HFT2)
JUNIOR MŁODSZY
1. Antek Kociołek (ŁGS Łódź) - 41
2. Kacper Gradowski (KSP JURA) - 36
3. Alexander Zawierucha - 30
Drużyny
1. PARK WODNY JURA Team - 296,61%
2. KKST - 286,44%
3. Opole Team - 267,80%
3 eliminacja - 08.02 | Ośrodek CARITAS - Zakrzów, organizator DSSR [POBIERZ]:
FT
1. Sławomir Czapla (KSP JURA) - 28
2. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 23
3. Rafał Rozner (BeskidTeam) - 18
HFT1
1. Przemysław Godek (KKST) - 58
2. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź) - 57
3. Krzysztof Ćwik - 57
HFT2
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 53
2. Adrian Kała (KSP JURA) - 45
3. Stanisław Gurba - 44
JUNIOR STARSZY
1. Bartłomiej Zborek (DSSR) - 30 (HFT2)
JUNIOR MŁODSZY
1. Antek Kociołek (ŁGS Łódź) - 45
2. Kacper Gradowski (KKST) - 36
3. Alexander Zawierucha - 32
Drużyny
1. KKST - 282,76%
2. JURA Team Kolba.pl - 282,64%
3. PARK WODNY JURA Team - 279,73%
4 eliminacja - 22.02 | Pasternik - Kraków, organizator KKST [POBIERZ]:
FT
1. Sławomir Czapla (KSP JURA) - 26
2. Wojciech Charzewski (KKST) - 23
3. Przemysław Porębski - 20
HFT1
1. Paweł Minorowicz (KKST) - 57
2. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź) - 57
3. Tomasz Pachoł (KKST) - 56
HFT2
1. Andrzej Przybysz (Hunter Team) - 52
2. Krzysztof Siuda (Hunter Team) - 50
3. Grzegorz Krupa (Hunter Team) - 48
JUNIOR STARSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 51
2. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 49
JUNIOR MŁODSZY
1. Antek Kociołek (ŁGS Łódź) - 41
2. Michał Majgier (KKST) - 35
3. Kacper Gradowski (KKST) - 31
Drużyny
1. KKST - 294,74%
2. Hunter Team - 281,78%
3. PARK WODNY JURA Team - 280,70%
5 eliminacja - 08.03 | Kąpielisko Leśne - Zabrze, organizator Hunter Team [POBIERZ]:
FT
1. Sławomir Czapla (KSP JURA) - 22
2. Wojciech Charzewski (KKST) - 18
3. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 17
HFT1
1. Tomasz Pachoł (KKST) - 57
2. Przemysław Godek (KKST) - 56
3. Tomasz Wróblewski (WKFT) - 54
HFT2
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 51
2. Krzysztof Siuda (Hunter Team) - 50
3. Dariusz Sekuła (Hunter Team) - 49
JUNIOR STARSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 45
2. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 44
3. Bartłomiej Zborek (DSSR) - 32 (HFT2)
JUNIOR MŁODSZY
1. Antek Kociołek (ŁGS Łódź) - 37
2. Kacper Gradowski (KKST) - 36
3. Aleksander Zawierucha - 35
Drużyny
1. KKST - 289,47%
2. e-Tawerna - 268,42%
3. JURA Team Kolba.pl - 263,39%