Wyniki oraz zwycięzcy poszczególnych eliminacji oraz klasyfikacji generalnej Pucharu Zimowego 2014.


empty

Klasyfikacja generalna Pucharu Zimowego 2014 [POBIERZ]:

FT
1. Dariusz Rup (Opole Team) - 288,89%
2. Rafał Rozner (BeskidTeam) - 279,62%
3. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 278,46%

HFT1
1. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź) - 300%
2. Tomasz Kocemba (ŁGS Łódź) - 298,25%
3. Błażej Gąsior (BeskidTeam) - 294,92%

HFT2
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 298,04%
2. Grzegorz Iwaniak (Hunter Team) - 294,36%
3. Grzegorz Mazur (Hunter Team) - 284,13%

JUNIOR STARSZY
1. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 300%
2. Paweł Bucki (ŁGS Łódź) - 293,42%
3. Bartłomiej Zborek (DSSR) - 270,31%

JUNIOR MŁODSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 300%
2. Karina Łyszczek (BeskidTeam) - 271,52%
3. Kacper Gradowski (KKST) - 256,82%

Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl A - 300%
w składzie: Paweł Grabowski, Paweł Cholewka, Sławomir Czapla, Damian Straszak, Grzegorz Grabowski
2. BeskidTeam A - 299,15%
w składzie: Tomasz Klimunt, Błażej Gąsior, Artur Bocheński, Jacek Łyszczek, Rafał Rozner
3. KKST - 292,83%
w składzie: Paweł Minorowicz, Tomasz Kocemba, Mariusz Szram, Krzysiek Szczurek, Dariusz Szybist


Wyniki poszczególnych zawodów Pucharu Zimowego 2014:


1 eliminacja - 19.01 | Zalew - Łazy, organizator KSP JURA [POBIERZ]:

FT
1. Dariusz Rup (Opole Team) - 20
2. Rafał Rozner (BeskidTeam) - 19
3. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 18

HFT1
1. Błażej Gąsior (BeskidTeam) - 57
2. Przemysław Porębski - 54
3. Jarosław Majda - 53

HFT2
1. Stefan Szczepańczyk - 48
2. Paweł Wroński - 47
3. Robert Drozd - 47

JUNIOR STARSZY
1. Wiktor Dudziak - 43
2. Bartłomiej Zborek (DSSR) - 36 (HFT2)
3. Paweł Bucki (ŁGS Łódź) - 42

JUNIOR MŁODSZY
1. Dawid Kobyłecki - 33
2. Karina Łyszczek (BeskidTeam) - 33
3. Bartosz Kobyłecki - 31

Drużyny
1. BeskidTeam A - 285,00%
2. e-Tawerna - 272,70%
3. JURA Team Kolba.pl A - 270,70%


2 eliminacja - 02.02 | Pasternik - Kraków, organizator KKST [POBIERZ]:

FT
1. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 27
2. Dariusz Szybist (KKST) - 25
3. Dariusz Rup (Opole Team) - 24

HFT1
1. Przemysław Porębski - 58
2. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź) - 58
3. Tomasz Kocemba (KKST) - 58

HFT2
1. Grzegorz Iwaniak (Hunter Team) - 51
2. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 50
3. Jacek Łabęcki (KSP JURA) - 42

JUNIOR STARSZY
1. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 50
2. Paweł Bucki (ŁGS Łódź) - 47
3. Dominik Kozik - 42

JUNIOR MŁODSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 43
2. Bartek Kobyłecki- 38
3. Karina Łyszczek (BeskidTeam) - 36

Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl A - 293,10%
2. KKST - 291,38%
3. e-Tawerna - 277,35%


3 eliminacja - 23.02 | Kąpielisko Leśne - Zabrze, organizator Hunter Team [POBIERZ]:

FT
1. Dariusz Rup (Opole Team) - 23
2. Artur Bocheński (BeskidTeam) - 22
3. Dariusz Szybist (KKST) - 21

HFT1
1. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź) - 57
2. Paweł Grabowski (KSP JURA) - 57
3. Tomasz Kocemba (KKST) - 56

HFT2
1. Grzegorz Mazur (Hunter Team - 50
2. Grzegorz Iwaniak (Hunter Team - 49
3. Paweł Wroński - 48

JUNIOR STARSZY
1. Paweł Bucki (ŁGS Łódź) - 54
2. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 48
3. Bartlomiej Urys - 43

JUNIOR MŁODSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 41
2. Karina Łyszczek (BeskidTeam) - 36
3. Olga Mazurowska - 28

Drużyny
1. ŁGS Orzeł LOK - 289,47%
2. JURA Team Kolba.pl A - 289,47%
3. BeskidTeam A - 288,63%


4 eliminacja - 09.03 | Międzyrzecze Górne, organizator Beskid Team [POBIERZ]:

FT
1. Wojciech Charzewski (KKST) - 26
2. Jarosław Majda - 24
3. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 23

HFT1
1. Damian Straszak (KSP JURA) - 58
2. Michał Halupczok (Opole Team) - 58
3. Tomasz Kocemba (KKST) - 58

HFT2
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 54
2. Grzegorz Iwaniak (Hunter Team) - 48
3. Paweł Cholewka (KSP JURA) - 48

JUNIOR STARSZY
1. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 51
2. Bartlomiej Urys - 49
3. Paweł Bucki (ŁGS Łódź) - 45

JUNIOR MŁODSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 45
2. Marie Kvapilova (Beskydští vzduchovkáři) - 37
3. Karina Łyszczek (BeskidTeam) - 36

Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl A - 285,44%
2. Opole Team - 284,48%
3. BeskidTeam A - 275,99%


5 eliminacja - 23.03 | Opole, organizator OGST Opole Team [POBIERZ]:

FT
1. Rafał Rozner (BeskidTeam) - 28
2. Jarosław Majda - 26
3. Artur Bocheński (BeskidTeam) - 25

HFT1
1. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź) - 60
2. Daniel Kozioł (e-Tawerna) - 60
3. Norbert Mocha (Opole Team) - 59

HFT2
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 55
2. Andrzej Przybysz (Hunter Team) - 54
3. Grzegorz Iwaniak (Hunter Team) - 53

JUNIOR STARSZY
1. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 47
2. Paweł Bucki (ŁGS Łódź) - 45
3. Bartłomiej Zborek (DSSR) - 40 (HFT2)

JUNIOR MŁODSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 47
2. Marie Kvapilova (Beskydští vzduchovkáři) - 45
3. Kacper Gradowski (KKST) - 43

Drużyny
1. e-Tawerna - 296,67%
2. BeskidTeam A - 295,00%
3. Opole Team - 283,33%

Następne zawody za:

20.01.2019 - Łazy
03.02.2019 - Bohumin
17.02.2019 - Jaworzno
03.03.2019 - Zabrze
17.03.2019 - Mikstat
Liczone 3 z 5 zawodów

Organizatorzy: