Wyniki oraz zwycięzcy poszczególnych eliminacji oraz klasyfikacji generalnej Pucharu Zimowego 2012.


empty

Klasyfikacja generalna Pucharu Zimowego 2012 [POBIERZ]:

FT:
1. Wiesław Szczepańczyk (Beskid Team) - 300,00%
2. Dariusz Rup (Opole Team) - 287,88%
3. Rafał Rozner (Beskid Team) - 267,42%

HFT1:
1. Paweł Minorowicz (KKST) - 296,92%
2. Wojciech Wróblewski (Opole Team) - 294,64%
3. Witold Boajnowski (ŁGS Łódź) - 293,93%

HFT2:
1. Krzysztof Siuda (Hunter Team) - 293,75%
2. Dariusz Sekuła (Hunter Team) - 286,63%
3. Stefan Szczepańczyk - 285,59%

Drużyny:
1. Opole Team - 857,89%
w składzie: Wróblewski Wojciech, Cebula Gerard, Rup Dariusz, Leśny Tomasz, Halupczok Michał
2. KSP JURA A - 844,05%
w składzie: Czapla Sławomir, Grabowski Grzegorz, Łabęcki Jacek, Kała Adrian, Grabowski Paweł
3. Hunter Team - 841,53%
w składzie: Siuda Krzysztof, Trutwin Dominik, Palka Łukasz, Toporowski Mariusz, Iwaniak Grzegorz


Wyniki poszczególnych zawodów Pucharu Zimowego 2012:


1 eliminacja - 29.01 | Międzyrzecze Górne, organizator Beskid Team [POBIERZ]:

FT:
1. Wiesław Szczepańczyk (Beskid Team) - 34
2. Dariusz Rup (Opole Team) - 34
3. Leszek Domagała - 30

HFT1:
1. Wojciech Wróblewski (Opole Team) - 77
2. Paweł Minorowicz (KKST) - 76
3. Tomas Stanek - 75

HFT2:
1. Krzysztof Siuda (Hunter Team) - 69
2. Paweł Grabowski (KSP JURA) - 64
3. Jacek Łabęcki (KSP JURA) - 63

HFT Junior:
1. Weronika Klimunt - 66 (HFT1)
2. Bartłomiej Zborek - 22 (HFT2)

Drużyny:
1. Opole Team - 292,21%
2. Hunter Team - 290,91%
3. KKST - 283,12%


2 eliminacja - 12.02 | Kąpielisko Leśne - Zabrze, organizator HunterTeam [POBIERZ]:

FT:
1. Wiesław Szczepańczyk (Beskid Team) - 33
2. Sławomir Kuziel (ŁGS Łódź) - 29
3. Dariusz Rup (Opole Team) - 29

HFT1:
1. Wojciech Wróblewski (Opole Team) - 79
2. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź)  - 77
3. Błażej Gąsior (Beskid Team) - 76

HFT2:
1. Stefan Szczepańczyk - 69
2. Jacek Łabęcki (KSP JURA) - 66
3. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 64

Drużyny:
1. Opole Team - 283,54%
2. ŁGS Łódź - 282,28%
3. e-Tawerna - 278,83%


3 eliminacja - 26.02 | Dolina Będkowska - Będkowice, organizator KKST [POBIERZ]:

FT:
1. Wiesław Szczepańczyk (Beskid Team) - 23
2. Rafał Rozner (Beskid Team) - 22
3. Artur Bocheński (Beskid Team) - 20

HFT1:
1. Daniel Kozioł (e-Tawerna) - 56
2. Paweł Minorowicz (KKST) - 55
3. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź) - 55

HFT2:
1. Krzysztof Siuda (Hunter Team) - 49
2. Dariusz Sekuła (Hunter Team) - 46
3. Jacek Łabęcki (KSP JURA) - 46

Drużyny:
1. Beskid Team A - 285,45%
2. Opole Team - 282,14%
3. KSP JURA A - 280,36%


4 eliminacja - 18.03 | Zalew - Łazy, organizator KSP JURA [POBIERZ]:

FT:
1. Dariusz Rup (Opole Team) - 26
2. Rafał Rozner (Beskid Team) - 24
3. Wojciech Charzewski (KKST) - 22

HFT1:
1. Paweł Minorowicz (KKST) - 57
2. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź) - 56
3. Marek Wierzbinka (Beskid Team) - 54

HFT2:
1. Dariusz Sekuła (Hunter Team) - 48
2. Jacek Łabęcki (KSP JURA) - 46
3. Stefan Szczepańczyk - 45

Drużyny:
1. KSP JURA A - 282,24%
2. Opole Team - 280,70%
3. Beskid Team A - 280,03%

Następne zawody za:

Klasyfikacja generalna PZ'19:


20.01.2019
- Łazy | WYNIKI
03.02.2019 - Bohumin | WYNIKI
17.02.2019 - Jaworzno | WYNIKI
03.03.2019 - Zabrze | WYNIKI
17.03.2019 - Mikstat | WYNIKI
Liczone 3 z 5 zawodów

Organizatorzy PZ'19: